Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Menštruačné kalíšky

(Novinka) Kalíšok Lunacup je vyrobený z lekárskeho silikónu platinovej kvality, ktorý udržuje prirodzené prostredie vo vnútri vášho tela. Je antibakteriálny, ekologický a ekonomický.

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
22,53 €
Cena bez DPH: 18,62 €
Kód: 1MK
skladom


Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinovej kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí. Menší kalíšok (pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom), väčší (pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode). Balenie obsahuje malinový menštruačný kalíšok, látkové vrecúško na úschovu a sterilizačné vrecúško.
Veľkosť kalíška Tooltip
Menštruačný kalíšek LUNACUP
Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinovej kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela, a vďaka tomu je ľahké ho zaviesť do tela. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutie kalíška po zavedení a jeho priľnutie k pošvovej stene. Dierky na kalíšku sú umiestnené veľmi vysoko pre jeho väčší objem a na boku sú objemové rysky slúžiace na meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie kalíšku.
Veľkosť:
Menšia veľkosť - pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom
  • priemer 45 mm
  • výška 45 mm
  • stopka 25 mm
  • objem  15 ml 
Väčšia veľkosť - pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode
  • priemer 40 mm
  • výška 50 mm
  • stopka 20 mm
  • objem  20 ml 

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíšku LUNACUP nájdete na www.lunacup.euMoc doporučuji,skvělý výběr, dobré ceny, zboží doručeno rychle.... Mají krásné vzory plenek, vhodné doplňky.Rychlost, přiměřená cena (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.01.2021

Super věci za prijatelne ceny, prehledny eshop. (zdroj:heureka)

Zákazník, 01.01.2021

Koupila jsem zde nejlevnější svrchní kalhotky co jsem našla, a jsem z nich nadšená - mají krásný vzor, skvěle se dávají, a i když je plenka na ždímání, tak neprotečou (jen když člověk nechá cípek plenky mimo kalhotky, na to je třeba dát pozor). Vkladačky jsou taky super, dávám na noc a na procházky, a pěkně vsáknou. Určitě vřele doporučuju!Levné zboží Velmi kvalitní a hezký (zdroj:heureka)

Zákazník, 31.12.2020