Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days

AIO plienky

All in One plienky - veľkosť: Novorodenecká

All in One plienka Bobánek pre Vaše čerstvo narodené bábätká má svoje savé jadro už všité, preto je prebaľovanie úplne jednoduché a plienka je rovno pripravená na použitie.

https://www.youtube.com/watch?v=kV0VE9XX62U

DSC_4332.jpg_product_product
Novorodenecká AIO plienka suchý zips - Mesto Novorodenecká AIO plienka suchý zips - Mesto

Novorodenecká AIO plienka suchý zips - Mesto

Zľava
12,03 €
Cena bez DPH: 10,02 €
Kód: 10NVRZ
skladom


Látkujte s našimi plienkami ihneď od narodenia s novorodeneckou plienkou Bobánek typu AIO. All in One plienka Bobánek pre Vaše čerstvo narodené bábätko má svoje savé jadro už všité, preto je prebaľovanie úplne jednoduché a plienka je rovno pripravená na použitie. Dokonca má aj extra kapsu, do ktorej môžete vložiť vkladaciu plienku pre zvýšenie nasiakavosti. Vkladaciu plienku taktiež môžete jednoducho vložiť navrch. Perfektnou vychytávkou sú aj krídelka z PUL materiálu, ktoré bránia pretečeniu okolo nožičiek. Vhodné kombinovať s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšiu nečistotu a zároveň sú neskutočne jemné k pokožke dieťaťa. Zapínanie na suchý zips.
Novorodenecká AIO plienka - PATENTKY/SUCHÝ ZIPS
Aby ste mohli látkovať už od narodenia (cca od 2 kíl *) máme pre Vás novorodenecké AIO plienky. Veľkosť plienky je nastaviteľná pomocou patentiek. Plienku možno zmenšiť samozrejme na dĺžku i na šírku.
Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Vnútorná strana plienky je zo skvelého materiálu bambusovo-uhlíkového polyesteru (bamboo charcoal), ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny. Zapínanie na patentky/suchý zips.
Veľkosť:
Táto plienka sedí bábätkám cca od 2 kg do 6 kg .*
* Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná
Materiál:
Vnútorná strana: 100% polyester (tmavý fleece)
Vonkajšia strana: 100 PUL
Starostlivosť:
 gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not
Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienka sa perie vcelku, bez pridania aviváže.
Neodporúčame pranie v ekologických pracích prostriedkoch ani v prostriedkoch, ktoré obsahujú väčšie množstvo mydla. Vďaka nim sa AIO plienky a fleecové vkladacie plienky môžu naimpregnovať a nebudú sať tekutinu (tento jav je však vratný, stačí plienky vyprať v inom pracom prostriedku a opäť začnú sať).
Náš tip:
Používajte v kombinácii so separačnými plienkami, ktoré Vám ušetria veľa práce. Zároveň doporučujeme aj vkladaciu plienku, vďaka nej zvýšite savosť plienky a v prípade menšej nehody je možné vymeniť len ju. Vkladaciu plienku nemusíte dávať priamo do vrecka plienky, stačí ju nechať len vloženú v plienke.

Novorodenecké AIO plienky vnútro: 

 novorozenecka vnitreknovorozenecka vnitrek2S nákupem jsem moc spokojená. Podařilo se mi nakoupit se slevou v rámci týdne opravdových plen. Svrchní kalhotky jsme zatím neměli možnost vyzkoušet, ale věřím, že budou vyhovovat. Dárek k objednávce potěšil. :)Dobré ceny oproti konkurenci Pěkné vzory plenek Dobrá kvalita a česká výroba Rychlé doručení a možnost vybrat jako dopravce Zásilkovnu Od určité ceny objednávky doprava zdarma (zdroj:heureka)

Zákazník, 06.05.2022

Velmi bleskově doručeno! V úterý večer jsem objednávala a ve středu ráno platila přes účet - objednávka byla ještě ten den odeslána a druhý den byla na pobočce zásilkovny. Velmi mě to překvapilo. Zboží sice není úplně podle mých představ, jedna se však o detail a když vezmu v potaz cenu, pak jsem spokojená :) (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022

Nebyl to můj první ani poslední nákup :-) Naprostá spokojenost.Velký výběr nejen plenkoveho zboží, vybere si i maminka Obchod rychle reaguje na dotazy, případně komunikuje, když nastane cokoli nestandardního Pěkné zboží s ještě hezčími designy Rychle odeslání (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022