Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days
Slide thumbnail

Aj v čase pandémie COVID-19 denne odosielame Vaše objednávky bez obmedzenia.

Starostlivosť o zadoček

Jemná starostlivosť o zadoček Vášho bábätka, aby bolo maximálne spokojné

0693085870387 002_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product

Medvedík - umývací olej na zadočky 200ml

Zľava
11,84 €
Cena bez DPH: 9,78 €
Kód: 2EME
nie je skladom


Hydrofilný olej na prípravu umývacej emulzie. Vhodný v kombinácii s našimi separačnými plienkami a bambusovými obrúskami.
Medvedík - umývací olej na zadočky 200ml
Umývací olej Medvedík je veľmi jemný, prírodný, čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode. Je určený na domácu prípravu. Vždy čerstvá prírodná emulzia určená na umývanie oblasti pod plienkami. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového esenciálneho oleja. Je určený pre deti už od najnižšieho veku. S Medvedíkom bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.
Veľkosť:
200ml
 
Zloženie:
Sójový olej, rastlina nie je GMO, upravený olivový olej gentle, olej z kukuričných klíčkov LZS, mandľový olej LZS, sezamový olej BIO LZS, Silice lavandin. Silica levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm. Silica z ruže damašskej OTTO.
Použitie:
Do 30ml fľaštičky s rozprašovačom pridajte Medvedíka po vyznačenú rysku (približne 1 čajovú lyžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou alebo studenou prevarenou vodou. Pred použitím vždy pretrepte! Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole. Obrúsok navlhčite do emulzie a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. Na čistenie je možné používať naše bambusové obrúsky či bambusové separačné plienky. Bambusové obrúsky môžete prať v práčke, bambusové separačné plienky sú na jedno použitie, v prírode rozložiteľné.
Nariedená emulzia sa odporúča spotrebovať do 24 hodín, najdlhšie však do 7 dní.


doporučujivýborná kvalita zboží za dobrou cenu v porovnání s jinými, komunikace s obchodem bezchybná, doporučuji jako jedni z mála na trhu nabízí látkové pleny v tmavší vnitřní barvě tj. praktickém provedení, super, to jsem hledala, doporučuji rychlé doručení zboží rychlé informace o tom, kde zboží putuje e-shop vypisuje skvělé soutěže ČR výroba profesionální přístup v komunikaci se zákazníkem a zodpovídání dotazů zboží vkusně a hezky zabaleno a navíc mi došel i milý dárek samolepka "Bobánek v autě" (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.07.2021

Rychlé dodání a spokojenost se zbožím. (zdroj:heureka)

Zákazník, 22.07.2021

Rychlé dodání, dobrá komunikace, krásné vzory (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.06.2021