Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days
Slide thumbnail

Aj v čase pandémie COVID-19 denne odosielame Vaše objednávky bez obmedzenia.Starostlivosť o zadoček

Jemná starostlivosť o zadoček Vášho bábätka, aby bolo maximálne spokojné

0693085870387 002_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product

Medvedík - umývací olej na zadočky 100ml

Zľava
7,22 €
Cena bez DPH: 5,97 €
Kód: 1EME
skladom


Hydrofilný olej na prípravu umývacej emulzie. Vhodný v kombinácii s našimi separačnými plienkami a bambusovými obrúskami.
Medvedík - umývací olej na zadočky 100ml
Umývací olej Medvedík je veľmi jemný, prírodný, čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode. Je určený na domácu prípravu. Vždy čerstvá prírodná emulzia určená na umývanie oblasti pod plienkami. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového esenciálneho oleja. Je určený pre deti už od najnižšieho veku. S Medvedíkom bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.
Veľkosť:
100ml
 
Zloženie:
Sójový olej, rastlina nie je GMO, upravený olivový olej gentle, olej z kukuričných klíčkov LZS, mandľový olej LZS, sezamový olej BIO LZS, Silice lavandin. Silica levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm. Silica z ruže damašskej OTTO.
Použitie:
Do 30ml fľaštičky s rozprašovačom pridajte Medvedíka po vyznačenú rysku (približne 1 čajovú lyžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou alebo studenou prevarenou vodou. Pred použitím vždy pretrepte! Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole. Obrúsok navlhčite do emulzie a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. Na čistenie je možné používať naše bambusové obrúsky či bambusové separačné plienky. Bambusové obrúsky môžete prať v práčke, bambusové separačné plienky sú na jedno použitie, v prírode rozložiteľné.
Nariedená emulzia sa odporúča spotrebovať do 24 hodín, najdlhšie však do 7 dní.


Obchod doporučuji. Nakupuji již podruhé. Spokojenost.nakupuji již podruhé spokojenost vždy sedí zboží dorazilo obratem (zdroj:heureka)

Zákazník, 15.06.2021

Výborná komunikace s obchodem a rychlé dodání. Doporučuji všem :-) (zdroj:heureka)

Zákazník, 10.06.2021

Pomoc ve výběru, rychlé dodání a dáreček jako překvapení (zdroj:heureka)

Zákazník, 09.06.2021