Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days

Fusaky

[Novinka]

Moderný detský fusak Bobánek zaujme svojim nadčasovým designom, skvelou funkčnosťou aj univerzálnym použitím. Vaše bábätko z neho len tak nevyrastie a zima mu rozhodne nebude, je navrhnutý aj do tej najväčšej zimy.

0789554981590_001.jpg
Detský fusak - Black rings Detský fusak - Black rings Detský fusak - Black rings Detský fusak - Black rings Detský fusak - Black rings

Detský fusak - Black rings

Zľava
117,56 €
Cena bez DPH: 97,96 €
Kód: 1DF
skladom


Moderný detský fusak Bobánek zaujme svojim nadčasovým designom, skvelou funkčnosťou aj univerzálnym použitím. Vaše bábätko z neho len tak nevyrastie a zimu mu rozhodne nebude.

 

Detský fusak do kočíka

Moderný detský fusak Bobánek zaujme svojim nadčasovým designom, skvelou funkčnosťou aj univerzálnym použitím. Vaše bábätko z neho len tak nevyrastie a zima mu ruzhodne nebude, je navrhnutý aj do tej najväčšej zimy.
Fusak má celý rad praktických vychytávok:

  • Pomocou šnúrok je možné nastaviť veľkosť fusaku od narodenia bábätka až po batoľa, vďaka svojej predĺženej dĺžke 110 cm vydrží až do 3 rokov veku dieťaťa.
  • Fusak je možné používať ako v hlbokých korbách, tak v športovom kočíku.
  • Na zadnej časti fusaku je protišmykový pruh, vďaka ktorému nebude fusak schádzať
  • Má univerzálny a moderný systém zapínania pásov, výrezy na pásy vrátane dvoch zapínaných suchými zipsami umožňujú dokonalé uchytenie pásov
  • Bočné zipsy umožňujú rozopnutie fusaku po celom jeho obvode, vrchná časť je odnímateľná
  • Fusak je ušitý z vodeodolného polyesteru, ktorý je umývateľný, chráni dieťa pred chladom, snehom, dažďom aj mrazom až do - 20 °C
  • Fusak je zdobený odnímateľnou umelou kožušinou, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad.
  • Dodávaný v praktickom obale, do ktorého fusak mimo sezónu zase schováte.

Rozmery:

nastaviteľná veľkosť pomocou šnúrok od 90 cm do 110 cm


Materiál:

Vonkajší materiál: 100% vodeodolný polyester
Vnútorný materiál: 100% polyester
Výplň: 100% polyester
Kožušina: 100% polyester

Údržba:

Vonkajšia strana fusaku je nepremokavá z umývateľného materiálu. Možno prať v práčke na 40 ° C, používajte pracie prostriedky, ktoré sú šetrné k farbám, nepoužívajte aviváž. Pred praním odopnite kožušinový golier, ktorý perte zvlášť v sieťke na 30 °C. Fusak aj kožušinový golier sušte voľne rozložené na sušiaku. Nedávajte do sušičky.

gin_sym_was_40.jpggin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not