Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Akčné sady

(Zľavy) Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

Štartovacia sada MIX

Zľava
73,00 €
Cena bez DPH: 60,33 €
Kód: 3ASSM
skladom


Akčná kombinovaná štartovacia sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savú plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane. Sada ďalej obsahuje 1x nohavičkovú plienku fleecovú, 2x vkladaciu plienku fleecovú, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý bambusový Prefold.

 3ASSM.jpg

Štartovacia sada MIX

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalšou variantou, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje nielen plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky, do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky, nohavičkovú plienku fleecovú a extra savý bambusový Prefold, ktorý je vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkovanie, na skúšku ako tzv. štartovacia sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami jednorazovými. Na plné látkovanie odporúčame "Veľkú Kombi sadu" alebo "Sadu 15tich plienok AIO".

Obsahuje:

Táto sada je na: 2 prebalenia s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                              1 prebalenie s nohavičkovou plienkou a vrchnými nohavičkami

                              1-2 prebalenia s fleecovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                              1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkami

Dohromady 5-6 prebalení.

Sada je vhodná na skúšku v kombinácii s jednorazovými plienkami.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Moc doporučuji,skvělý výběr, dobré ceny, zboží doručeno rychle.... Mají krásné vzory plenek, vhodné doplňky.Rychlost, přiměřená cena (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.01.2021

Super věci za prijatelne ceny, prehledny eshop. (zdroj:heureka)

Zákazník, 01.01.2021

Koupila jsem zde nejlevnější svrchní kalhotky co jsem našla, a jsem z nich nadšená - mají krásný vzor, skvěle se dávají, a i když je plenka na ždímání, tak neprotečou (jen když člověk nechá cípek plenky mimo kalhotky, na to je třeba dát pozor). Vkladačky jsou taky super, dávám na noc a na procházky, a pěkně vsáknou. Určitě vřele doporučuju!Levné zboží Velmi kvalitní a hezký (zdroj:heureka)

Zákazník, 31.12.2020