Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days

Akčné sady

(Zľavy) Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

0693085871230_00276.jpg_1
Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 4227 Dsc 2591 Dsc 2591

Štartovacia sada MIX

Cena pred zľavou: 77,73 €
Zľava-7,67 €
70,06 €
Cena bez DPH: 58,38 €
Kód: 3ASSM
skladom


Akčná kombinovaná štartovacia sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savú plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane. Sada ďalej obsahuje 1x nohavičkovú plienku fleecovú, 2x vkladaciu plienku fleecovú, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý bambusový Prefold.

 3ASSM_2.jpg

Štartovacia sada MIX

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalšou variantou, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje nielen plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky, do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky, nohavičkovú plienku fleecovú a extra savý bambusový Prefold, ktorý je vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkovanie, na skúšku ako tzv. štartovacia sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami jednorazovými. Na plné látkovanie odporúčame "Veľkú Kombi sadu" alebo "Sadu 15tich plienok AIO".

Obsahuje:

Táto sada je na: 2 prebalenia s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                              1 prebalenie s nohavičkovou plienkou a vrchnými nohavičkami

                              1-2 prebalenia s fleecovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                              1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkami

Dohromady 5-6 prebalení.

Sada je vhodná na skúšku v kombinácii s jednorazovými plienkami.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.S nákupem jsem moc spokojená. Podařilo se mi nakoupit se slevou v rámci týdne opravdových plen. Svrchní kalhotky jsme zatím neměli možnost vyzkoušet, ale věřím, že budou vyhovovat. Dárek k objednávce potěšil. :)Dobré ceny oproti konkurenci Pěkné vzory plenek Dobrá kvalita a česká výroba Rychlé doručení a možnost vybrat jako dopravce Zásilkovnu Od určité ceny objednávky doprava zdarma (zdroj:heureka)

Zákazník, 06.05.2022

Velmi bleskově doručeno! V úterý večer jsem objednávala a ve středu ráno platila přes účet - objednávka byla ještě ten den odeslána a druhý den byla na pobočce zásilkovny. Velmi mě to překvapilo. Zboží sice není úplně podle mých představ, jedna se však o detail a když vezmu v potaz cenu, pak jsem spokojená :) (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022

Nebyl to můj první ani poslední nákup :-) Naprostá spokojenost.Velký výběr nejen plenkoveho zboží, vybere si i maminka Obchod rychle reaguje na dotazy, případně komunikuje, když nastane cokoli nestandardního Pěkné zboží s ještě hezčími designy Rychle odeslání (zdroj:heureka)

Zákazník, 04.05.2022