Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days
Slide thumbnail
Zľava 20% a viac na AIO a vrchné nohavičky s kódom: PLIENKY20

Akčné sady

(Zľavy) Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

0759740794495_0021.jpg_147
Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 2591 Dsc 4227 Dsc 2591 Dsc 2591

Štartovacia sada MIX

Cena pred zľavou: 75,31 €
Zľava-7,44 €
67,87 €
Cena bez DPH: 56,09 €
Kód: 1ASSM
skladom


Akčná kombinovaná štartovacia sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savú plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane. Sada ďalej obsahuje 1x nohavičkovú plienku fleecovú, 2x vkladaciu plienku fleecovú, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý bambusový Prefold.

 1ASSM.jpg

Štartovacia sada MIX

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalšou variantou, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje nielen plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky, do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky, nohavičkovú plienku fleecovú a extra savý bambusový Prefold, ktorý je vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkovanie, na skúšku ako tzv. štartovacia sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami jednorazovými. Na plné látkovanie odporúčame "Veľkú Kombi sadu" alebo "Sadu 15tich plienok AIO".

Obsahuje:

Táto sada je na: 2 prebalenia s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                             1 prebalenie s nohavičkovou plienkou a vrchnými nohavičkami

                             1-2 prebalenia s fleecovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                             1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkami

Dohromady 5-6 prebalení.

Sada je vhodná na skúšku v kombinácii s jednorazovými plienkami.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Doporučuji k vyzkoušení všem maminkám. Super poměr cena/kvalita. Evropské certifikáty zdravotní nezávadnosti materiálů. Unikátní na trhu s nabídkou plen s vnitřní tmavou vrstvou a nabídkou extra savých plen.rychlé dodání zboží profesionální a rychlá komunikace moderní e-shop zboží v super poměru cena/ kvalita slevy a soutěže proklienstský přístup nové krásné květinové vzory (víc takových) plenky s TMAVOU vnitřní vrstvou nabízí jako jedni z mála na trhu s plenkami:-) mají evropské certifikáty zdravotní nezávadnosti materiálů na rozdíl od jiných výrobců mají patentky u jednovelikostních typů plenek, mají další patentky upravujcí velikost nevystupující do prostoru a tím pádem nepotřebujete "krytku na patentky" a nemůže se stát odírání kůže u miminka aktualizují zboží a přidávají nové (momentálně těhotenské a kojenecké oblečení a také nové vzory dlouhodobě nabízeného zboží) Ojedinělí na trhu s plenkami se svou nabídkou extra savých AIO plen přehledný e-shop dárek k nákupu (zdroj:heureka)

Zákazník, 14.10.2021

(zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2021

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2021