Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days

Normal

Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.
0693085871629_00265.jpg_63
Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort Sada kombi komfort

Sada kombi komfort

Cena pred zľavou: 327,77 €
Zľava-29,63 €
298,14 €
Cena bez DPH: 248,44 €
Kód: 2ASKK
skladom


Akčná kombinovaná sada komfort plienok Bobánek je určená k plnému látkovaniu a je v nej už zahrnuté všetko čo budete potrebovať. Obsahuje 5x extra savú plienku, 5x kapsovú plienku Premium a 2x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane. Sada ďalej obsahuje 4x nohavičkovú plienku, 8x vkladaciu plienku fleecovú, 2x separačné bambusové plienky a 2x extra savý bambusový Prefold.

2ASKK_2.jpg

Sada Kombi - KOMFORT
 
Najvyššia sada komfort plienok Bobánek je vhodná pre plné látkovanie a nájdete v nej už všetko potrebné pre Váš komfort s látkovými plienkami. Je zložená z plienok All in One (všetko v jednom), vrchných nohavičiek a nohavičkových plienok a je tak skvelým príkladom, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky výhodne kombinovať.
 
Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku už pevne všitú na vnútornej strane.

 

Obsahuje:

Táto sada je na: 10 prebalení s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                               4 prebalenia s nohavičkovými plienkami a vrchnými nohavičkami

                               6 prebalení s vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

Dohromady 20 prebalení.

Odporúčané pranie každý druhý deň alebo raz za 3 dni.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.