Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Všetko pre dievčatká

Čo by sa mohlo páčiť našim dievčatkám.

Sada kombi malá

Cena pred zľavou: 88,05 €
Zľava-8,39 €
79,66 €
Cena bez DPH: 65,83 €
Kód: 5ASKM
skladom

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 2x extra savou plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 7x vkladacie plienku, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý Prefold.

DSC_8022d.jpg

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalší variantom ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky a extra savý Prefold, vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkování, na skúšku ako tzv. Štartovací sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami papierovými.

Obsahuje:

 

Táto sada je na:   3 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                                  5-6 prebalenie s flísovými a bambusovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                                1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkamiDohromady 9-10 prebalenie.

V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Obchod je velmi pěkně zpracovaný, přehledné vyhledávání zboží. Co mě trochu mrzí je, že výrobky nejsou šité v České republice, nejspíš i proto nižší cena.přehledný ukázková videa cenově dostupné zboží (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.07.2020

Kvalitní zpracování, funkční produkt. (zdroj:heureka)

Zákazník, 20.07.2020

Velmi rychlá komunikace a vyřízení objednávky (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.07.2020