Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Starostlivosť o zadoček

Jemná starostlivosť o zadoček Vášho bábätka, aby bolo maximálne spokojné

Sada starostlivosti o zadoček Medvídek

Cena pred zľavou: 17,35 €
Zľava-1,91 €
15,44 €
Cena bez DPH: 12,76 €
Kód: 1ES
skladom

Sada k zdravému prebaľovanie obsahuje 1x Medvídek - umývací olej na zadočky 100 ml, 1x Macko - rozriedenia fľaštičku so sprejom, 2x bambusový obrúsok a 1x bambusové separačné plienky

Sada obsahuje presne to, čo hľadáte k šetrnému, dôkladnému a jemnému ošetrenie zadočka Vášho bábätka. Bambusové obrúsky môžete používať pre starostlivosť o zadoček doma, bambusové separačné plienky sú vhodné tiež na použitie doma, ale aj na cesty. Je to ekologická alternatíva k vlhčenou obrúskom.

Čo sada obsahuje?

1x Medvídek - olej na zadoček 100 ml
1x rozrieďujúce fľaštičku so sprejom 30 ml
2x bambusový obrúsok 30x30 cm
1x bambusové separačné plienky

Popis produktov:

Umývací olej Medvídek je veľmi jemný, prírodný čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode. Je určený na domácej príprave vždy čerstvé prírodné emulzia pre umývanie oblasti pod plienkami. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového esenciálneho oleja. Je určený pre deti už od najnižšieho veku. S Mackom bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.

Zloženie výrobku:
Sójový olej, rastlina nie je GMO Upravený olivový olej gentle, Olej z kukuričných klíčkov LZS, Mandľový olej LZS, Sezamový olej BIO LZS, Silice lavandin, Silica levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm, Silica z ruže damašskej OTTO,

Použitie:
Do 30ml Rozrieďujúce fľaštičky so sprejom pridajte Macka po vyznačenú rysku hladiny (približne 1 čajovú lyžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou alebo studenou prevarenou vodou. Pred použitím vždy pretrepte. Praktické balenie vo fľaštičke so sprejom je pohodlné ako doma, tak na cestách. Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole spustenia. Obrúsok navlhčite emulzií a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. Na čistenie je možné používať naše bambusové obrúsky či bambusové separačné plienky. Bambusové obrúsky možno prať v práčke, bambusové separačné plienky sú na jedno použitie, v prírode rozložiteľné.

Nariedená emulzia sa odporúča spotrebovať do 24 hodín, najdlhšie však do 7 dní.

Bambusový obrúsok je extra jemný so širokým použitím

  • z vysoko savého jemného bambusového froté
  • antibakteriálne a veľmi príjemný k detskej pokožke
  • zložený z 2 vrstiev
  • vysoko savý
  • s farebným lemom

Bambusové separačné plienky sú veľmi jemné k pokožke dieťaťa, neparfumované, nebielené. Plienky sú perforované pre ľahšiu manipuláciu a odtrhnutie. Zloženie: 100% bambusové vlákno, rozložitelné, 100 ks, rozmer 18 x 28 cmObchod je velmi pěkně zpracovaný, přehledné vyhledávání zboží. Co mě trochu mrzí je, že výrobky nejsou šité v České republice, nejspíš i proto nižší cena.přehledný ukázková videa cenově dostupné zboží (zdroj:heureka)

Zákazník, 27.07.2020

Kvalitní zpracování, funkční produkt. (zdroj:heureka)

Zákazník, 20.07.2020

Velmi rychlá komunikace a vyřízení objednávky (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.07.2020