Všetko pre chlapčekov

Čo by sa mohlo páčiť našim chlapčekom.

Rastúce plavky - Modré veľryby

Zľava
9,37 €
Kód: 6P
skladom
Garance doručení do Vánoc grance doruceni vanoce2019

Detské rastúce plavky Sú vhodné pre bábätká cca od 6 mesiacov až po batoľa (cca 15 kg). Ich obrovskou výhodou je nastaviteľná veľkosť pomocou patentiek, takže vždy dobre padnú.

Novorodenecká plienka AIO čiže All in One (všetko v jednom)

Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až po batoľa. Aby ste mohli latkovať už od narodenia (cca od 2 kíl), máme pre Vás plienky novorodenecké. Veľkosť plienočky je nastaviteľná pomocou patentkov, ktoré sú umiestnené tak, aby sa pupček bábätku pekne zahojil a plienka na neho netlačila. Plienka má v sebe savé jadro už napevno všité a môžete ju tak rovno použiť, bez akejkoľvek ďalšej manipulácie s ňou.

Táto plienka je určená pre bábätká od 2 do 4 kg, je teda určená skôr pre nedonosené bábätká alebo menšie bábätka.

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Vnútorná strana plienky je zo skvelého materiálu bambusovo-uhlíkového polyesteru bambusové charcoal), ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny a môže sa prať s bielym prádlom.

 

Údržba

 udrzba plenky

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienka sa perie celá.

 

Náš tip

Používajte v kombinácii so separačnými plienkami, ktoré Vám ušetria prácu na minumim. Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť.

 

Novorodenecké plienky vnútro: 

 DSC 2031DSC 2032DSC 2029

 

Rychlost dodání,Výborná komunikace,K objednávce přibalen i kupón s 10% slevou na příští objednávku:) Určitě doporučuji. Rychlé doručení, milý dárek v podobě kupónu s 10% slevou na příští nákup. (zdroj:heureka)

Zdeňka, 15.11.2019

Rychlost, Skvělá komunikace (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 14.11.2019

Čítať ďalej...