Všetko pre chlapčekov

Čo by sa mohlo páčiť našim chlapčekom.

Sada kombi malá

Cena pred zľavou: 88,73 €
Zľava-8,60 €
80,13 €
Kód: 6ASKM
skladom

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savou plienku na patentky, 1x extra savou plienku na suchý zips, 1x kapsovú plienku Premium extra jemnou na patentky, 1x vrchné nohavičky na suchý zips. Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 5x vkladacie plienku bambusovo uhlíkovú, 2x vkladacie plienku bambusovú, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý Prefold.

DSC_8023d.jpg

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalší variantom ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky a extra savý Prefold, vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkování, na skúšku ako tzv. Štartovací sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami papierovými.

Obsahuje:

Táto sada je na:   3 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                                  5-6 prebalenie s flísovými a bambusovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                                1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkami

Dohromady 9-10 prebalenie.

V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Rychlost dodani. Moznost vyzvednout v zasilkovne, tudiz mam vetsi casovou volnost oproti doruceni domu nekterou dopravni spolecnosti(zdroj:heureka)

Jana Z., 16.10.2019

Vše proběhlo v pořádku a hlavně rychle, zboží dorazilo druhý den.(zdroj:heureka)

Bela, 15.10.2019

Rychlé dodání(zdroj:heureka)

Petra, 12.10.2019

Čítať ďalej...