Všetko pre chlapčekov

Čo by sa mohlo páčiť našim chlapčekom.

Sada kombi komfort

Cena pred zľavou: 275,57 €
Zľava-27,24 €
248,33 €
Cena bez DPH: 205,22 €
Kód: 3ASKK
skladom

Akčná kombinovaná sada komfort plienok Bobánek je určená k plnému látkování a je v nej už zahrnuté všetko čo budete potrebovať. Obsahuje 5x extra savou plienku na patentky, 1x extra savou na suchý zips, 1x kapsovou plienku extra jemnú na patentky, 1x kapsovou plienku Premium extra jemnú na patentky, 2x kapsovou plienku Premium na suchý zips a 2x vrchné nohavičky na suchý zips. Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 2x nohavičkovú plienku fleecovou, 2x nohavičkovú plienku bambusovú, 8x vkladacie plienku fleecovou, 2x separačné bambusové plienky a 2x extra savý bambusový Prefold.

3ASKKf.jpg

Najvyšší sada komfort plienok Bobánek je vhodná pre plné látkování a nájdete v nej už všetko potrebné pre Váš komfort s látkovými plienkami. Je zložená z plienok All in One (všetko v jednom), vrchných nohavičiek a nohavičkových plienok a je tak variantom, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky výhodne kombinovať.

Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku už pevne všitou na vnútornej strane plienky.

 


Obsahuje:

 

Táto sada je na: 10 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                            4 prebalenie s kalhotkovými plienkami a vrchnými nohavičkami

                            6 prebalenie s vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

Dohromady 20 prebalenie.

Odporúčané pranie ob deň alebo raz za 3 dni.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ceny plenek jsou výrazně lepší než u konkurence, kvalita vypadá výborně, ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet, samotný web, přehlednost výběru zboží, videa (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 26.07.2019

 I když nastala chybka v záměně zboží, vyřešeno to bylo do druhého dne. Výborná komunikace.(zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 22.07.2019

 Vyzkoušela jsem více značek a plenky bobánek jsou zatím nejlepší. Hlavně jsem spokojená s tím, jak mají vyřešený suchý zip. (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 10.07.2019

Čítať ďalej...