Sady pre zdravú menštruáciu

[novinka] Kalíšok Lunacup je vyrobený z lekárskeho silikónu platinovej kvality, ktorý udržuje prirodzené prostredie vo vnútri vášho tela. Antibakteriálne, ekologický a ekonomický. Látkové vložky sú skvelým ekologickým a zdraviu prospešným doplnkom v období menštruácie v kombinácii s kalíškom.

Sada pre zdravú menštruácii - Lúka

Cena pred zľavou: 38,47 €
Zľava-3,86 €
34,61 €
Cena bez DPH: 28,60 €
Kód: 2MKS
skladom

Menštruačný kalíšok vo výhodnom balení. Menštruačný kalíšok LUNACUP sme pre Vás spojili s kvalitnými a ekologickými látkovými vložkami Bobánek a mini nepremokavú taštičkou Bobánek. Balenie obsahuje: 1x malinový mensturační kalíšok LUNACUP menšie alebo väčšie, 1x vrecúško na úschovu, 1x sterilizačné vrecko, 1x látková vložka bambusová, 1x látková vložka fleecová, 1x mini nepremokavá taštička

Menštruačný kalíšok LUNACUP sme pre Vás spojili s kvalitnými a ekologickými látkovými vložkami Bobánek a mini nepremokavú taštičkou Bobánek.

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

Látkové vložky Bobánek. V balení nájdete fleecovou a bambusovou látkovú vložku. Sú vyrobené z fleecu / bambusového froté, ktorý je jemný k pokožke. Na vonkajšej strane je našitá PUL vrstva, ktorá je nepriepustná, ale zároveň prodyšná.Jsou vhodné na deň i noc pri normálnej menštruácii a tiež v kombinácii s kalíškom.

Mini nepremokavá taštička s pútkom na látkové vložky s 2 kapsičkami (väčšie a menšie). Veľkosť 20x15 cm.

 

Vyhody-menstruacniho-kalisku-LUNACUP-1.jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.eu

Ceny plenek jsou výrazně lepší než u konkurence, kvalita vypadá výborně, ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet, samotný web, přehlednost výběru zboží, videa (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 26.07.2019

 I když nastala chybka v záměně zboží, vyřešeno to bylo do druhého dne. Výborná komunikace.(zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 22.07.2019

 Vyzkoušela jsem více značek a plenky bobánek jsou zatím nejlepší. Hlavně jsem spokojená s tím, jak mají vyřešený suchý zip. (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 10.07.2019

Čítať ďalej...