Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Pre mamičky

Veci určené pre mamičky

Sada pre zdravú menštruáciu - Lúka

Cena pred zľavou: 36,61 €
Zľava-3,67 €
32,94 €
Cena bez DPH: 27,22 €
Kód: 2MKS
skladom

Dokonalá sada pre zdravú menštruáciu, ktorú ocení každá žena. Spojili sme pre Vás skvelý menštruačný kalíšok Lunacup s kvalitnými, ekologickými latkovými vložkami Bobánek. Sada obsahuje: 1x malinový menštruačný kalíšok LUNACUP (menší alebo väčší), 1x vrecúško na úschovu, 1x sterilizačné vrecúško, 1x látková vložka bambusová, 1x látková vložka fleecová, 1x mini nepremokavá taštička.

Menštruačný kalíšok LUNACUP sme pre Vás spojili s kvalitnými a ekologickými látkovými vložkami Bobánek a mini nepremokavú taštičkou Bobánek.

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

Látkové vložky Bobánek. V balení nájdete fleecovou a bambusovou látkovú vložku. Sú vyrobené z fleecu / bambusového froté, ktorý je jemný k pokožke. Na vonkajšej strane je našitá PUL vrstva, ktorá je nepriepustná, ale zároveň prodyšná.Jsou vhodné na deň i noc pri normálnej menštruácii a tiež v kombinácii s kalíškom.

Mini nepremokavá taštička s pútkom na látkové vložky s 2 kapsičkami (väčšie a menšie). Veľkosť 20x15 cm.

 

Vyhody-menstruacniho-kalisku-LUNACUP-1.jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.euPotřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020