Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Pre mamičky

Veci určené pre mamičky

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
21,70 €
Cena bez DPH: 17,93 €
Kód: 1MK
skladom

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinovej kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí. Menší kalíšek (pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom), väčší (pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode). Balenie obsahuje malinový menštruačný kalíšok, látkové vrecúško na úschovu a sterilizačné vrecúško.
Velikost kalíšku Tooltip

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.euPotřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020