Pre mamičky

Veci určené pre mamičky

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Zľava
22,76 €
Cena bez DPH: 18,81 €
Kód: 1MK
skladom

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Vyberať môžete z dvoch veľkostí: Menšia - pre ženy do 30 rokov alebo pred pôrodom. Rozmery: priemer 45 mm, dĺžka 50 mm, stopka 20 mm a objem kalíška je 20 ml Väčšia - pre ženy nad 30 rokov alebo po prirodzenom pôrode. Rozmery: priemer kalíška 40 mm, dĺžka 50 mm, stopka 25 mm a objem kalíška je 26 ml Súčasťou balenia: malinový menštruačný kalíšok, vrecúško na úschovu a sterilizačné sáčok
Velikost kalíšku Tooltip

Kalíšky Lunacup sú vyrobené zo silikónu platinové kvality. Tvar kalíška je kužeľovitý, čo zodpovedá anatómii ženského tela. Vďaka tomu je ľahké ho zaviesť. Pevný horný okraj zaisťuje dobré rozvinutiu kalíška po zavedení a priľnutie kalíška k pošvovej stene. Dierky na kalíška sú umiestnené veľmi vysoko pre väčší objem kalíška a na boku sú objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíška sú ryhy pre ľahšie uchopenie a vybratie. Stopka je plochá a nie je dutá, čo uľahčuje čistenie.

LUNACUP_infografiky_vyhody_velky_2 (1).jpg

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Ako vybrať správnu veľkosť menštruačného kalíška:

 

LUNACUP_infografiky_velikost.jpg

Viac informácií o kalíška LUNACUP nájdete na www.lunacup.eu

Ceny plenek jsou výrazně lepší než u konkurence, kvalita vypadá výborně, ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet, samotný web, přehlednost výběru zboží, videa (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 26.07.2019

 I když nastala chybka v záměně zboží, vyřešeno to bylo do druhého dne. Výborná komunikace.(zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 22.07.2019

 Vyzkoušela jsem více značek a plenky bobánek jsou zatím nejlepší. Hlavně jsem spokojená s tím, jak mají vyřešený suchý zip. (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 10.07.2019

Čítať ďalej...