Kapsové AIO plienky

Kapsové plienky AIO - All in one

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Extra jemné plienky majú navyše na povrchu jemný fleece na dotyk.

Kapsová AIO plienka patentky - Zvieratka

Zľava
14,04 €
Kód: 4KM
nie je skladom

Extra jemná plienka Zvieratká pre chlapcov aj dievčatá poteší každú mamičku.

Plienka má na svojom povrchu extra jemný a krásne hebučký fleece. Súčasťou plienky je jedna vkladacia plienka. Zapínanie na patentky. Pre lepšiu orientáciu v rade patentkov je uprostred umiestnený jeden väčší patent. Dvojité istenie u nožičiek proti pretečeniu. Jednoduché vloženie vkladacej plienky pomocou dvoch otvorov. Vhodné kombinovať s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšiu nečistotu a zároveň sú neskutočne jemné k pokožke dieťaťa. Súčasťou plienky je jedna vkladacia plienka. K plienke možno kúpiť za zvýhodnenú cenu druhú vkladaciu plienku.
Vkládacia plienka Tooltip

Kapsová plienka AIO alebo All in One (všetko v jednom)

Bojíte sa, že látkovanie nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkovania, pripomínajúce svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až po batoľa*, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentkov. Patentky tiež zaistia vyššiu životnosť plienky oproti suchému zipsu. Plienky sa perú vcelku bez pridania aviváže.

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Povrch plienky je navyše krásne jemný a hebučký vďaka jemnému fleecu. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny a môže sa prať s bielym prádlom.

Kapsová plienka obsahuje jednu vkladaciu plienku, ktorá sa vloží do vrecka plienky. Vložiť vkladaciu plienku zvládnete behom pár sekúnd, pretože naše kapsové plienky majú dva otvory s ktorými je vloženie ďaleko jednoduchšie a rýchlejšie, zároveň budete mať istotu, že vkládacia plienka nie je nikde pokrčená.

*Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná

Údržba

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú celé.

Náš tip

Savosť plienky zvýšite ľahko pridaním ďalšej vkladacej plienky do vrecka. Na noc je potom lepšie použiť našú nočnú plienku, ktorá je z viacerých vrstiev a umožní byť bábätku dlhšiu dobu v suchu. Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť.

Vnútro kapsovej plienky:

 

Originální, kvalitní zboží Přehledné stránky Dobré ceny Rychlé dodání (zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 26.10.2019

 Rychlost zaslání zboží Komunikace Výborná cena Kvalita zboží(zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 23.10.2019

Rychlost dodani. Moznost vyzvednout v zasilkovne, tudiz mam vetsi casovou volnost oproti doruceni domu nekterou dopravni spolecnosti(zdroj:heureka)

Jana Z., 16.10.2019

Čítať ďalej...