Extra savé AIO plienky

Plienky s už všitým savým jadrom.

Royal

Zľava
15,19 €
Cena bez DPH: 12,55 €
Kód: 1NPZ
nie je skladom

Royal
Unikátny látková plienka, ktorá je najviac podobná plienke jednorazové. Žiadna manipulácia navyše, ľahká údržba a veľmi jednoduché použitie. Vhodná hlavne pre mamičky, ktoré nechcú mať s látkovými plienkami skoro žiadnu prácu, ale páči sa im ich výhody. Žiadne skladanie, žiadne pripínanie a zasúvaní vkladacích plienok, žiadne dvojité zapínanie, žiadne hľadanie vkladacích plienok v práčke, žiadne kolíčkované a žiadne škvrny. Proste dokonalá látková plienka.

Nočná plienka AIO alebo All in One (všetko v jednom)

Bojíte sa, že látkovanie nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkovania, pripomínajúce svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až po batoľa*, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentkov. Patentky tiež zaistia vyššiu životnosť plienky oproti suchému zipsu. Plienky sa perú vcelku bez pridania aviváže. 

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Povrch plienky je navyše krásne jemný a hebučký vďaka jemnému fleecu. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny a môže sa prať s bielym prádlom.

Nočná plienka má svoju vkladaciu plienku našitú na vnútornú stranu plienky, je ušitá z viacerých vrstiev látky, čo zvyšuje jej savosť.

*Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná

Údržba

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú celé.

Náš tip

Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť. Pokiaľ viete, že je bábätko určite počúrané, skúste si siahnuť dovnútra plienky, náš materiál odvedie vlhkosť od kože do hlbších vrstiev látky, bábätko teda nie je vo vlhku, na rozdiel od klasických bavlnených alebo bambusových plienok, ktoré túto vlastnosť nemajú.

Používajte v kombinácii s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšie nečistotu a uľahčí Vám prácu.

Vnútro Extra savé AIO plienky:

DATA_EXCHANGE_INTERFACE

 Názorná produktová videa, Rychlá zpětná vazba na můj dotaz, Příjemné ceny, Krásné zboží, Rychlost dodání zboží, Perfektní komunikace, Krásné vzory plenek, Česká firma Některé hezké vzory plenek nejsou skladem :-( Poštovné Soutěže jsou možné pouze na Facebooku - který někteří nemají, uvítala bych je i na stránkách Bobánku a možnost soutěžit přes e-mail. Popište podrobněji vaše zkušenosti s obchodem Plenky jsme zatím nevyzkoušeli, ale vypadají krásně, po vyprání jedny z mála co jsou nejdříve suché. Objednávka i doručení plenek proběhlo naprosto bez problémů. Obchod určitě doporučuji, rychlé a vstřícné jednání, kvalitní zboží, česká firma. Jediné co mě mrzí že jsou na nich cedulky : vyrobeno v Číně ale chápu že to zase snižuje jejich cenu, plus je že mají české atesty. Jsem s nimi spokojená, u exta savé AIO jde plenka lehce odpárat a použít i jinou vkládací plenu a tuto dát zase jinám.(zdroj:heureka)

Dý, 29.01.2019

Velmi ochotní. Ihned komunikují.(zdroj:heureka)

Ověřený zákazník, 25.01.2019

Velmi rychlé vyřízení objednávky, krásné, bezvadné a funkční zboží,plenky na patentky jsou nejlepší, u 4. dítěte už mám myslím zkušeností hodně - patentky vydřží neskutečně dlouho, na rozdíl od suchých zipů, které se samozřejmě po několika stovkách praní opotřebují. Tento internetový obchod určitě jednoznačně doporučuji !(zdroj:heureka)

Maminka petra, 19.01.2019

Čítať ďalej...