Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Extra savé AIO plienky

Plienky s už všitým savým jadrom.

Extra savá AIO plienka patentky - Párty zvieratká

Cena pred zľavou: 14,31 €
Zľava-2,86 €
11,45 €
Cena bez DPH: 9,46 €
Kód: 17NP
skladom

Oslava so zveriatkami priamo na plienke :) Unikátna látková plienka, ktorá je najviac podobná jednorázovej plienke. Žiadna manipulácia naviac, jednoduchá údržba a veľmi jednoduché použitie. Vhodne hlavne pre mamičky, ktoré nechcú mať s látkovými plienkami skoro žiadnu prácu, ale páčia sa im ich výhody. Žiadne skladanie, žiadne pripína nie a zasúvanie vkládacích plienok, žiadne dvojité zapínanie, žiadne hľadanie vkládacích plienok v práčke, žiadne používanie štipcov pri sušení a žiadne škvrny. Jednoducho dokonalá látková plienka.

Extra savá plienka AIO alebo All in One (všetko v jednom)

Bojíte sa, že látkovanie nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkovania, pripomínajúce svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až po batoľa*, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentkov. Patentky tiež zaistia vyššiu životnosť plienky oproti suchému zipsu. Plienky sa perú vcelku bez pridania aviváže. 

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je vodeodolný a priedušný zároveň. Povrch plienky je navyše krásne jemný a hebučký vďaka jemnému fleecu. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktorej nie sú vidieť žiadne škvrny.

Extra savá plienka má svoju vkladaciu plienku našitú na vnútornú stranu plienky, je ušitá z viacerých vrstiev látky, čo zvyšuje jej savosť.

*Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná

Zloženie:

Vnútorná strana: 100% polyester

Vonkajšia strana: 100% polyester (PUL)

Údržba:

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú celé.

Nedoporučujeme praní v ekologických pracích prostředcích, ani v prostředcích, které obsahují větší množství mýdla. Díky nim se AIO pleny a fleecové vkládací pleny mohou naimpregnovat a nebudou sát tekutinu (tento jev je však vratný, stačí plenky vyprat v jiném pracím prostředku a opět začnou sát).

Náš tip

Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť. Pokiaľ viete, že je bábätko určite počúrané, skúste si siahnuť dovnútra plienky, náš materiál odvedie vlhkosť od kože do hlbších vrstiev látky, bábätko teda nie je vo vlhku, na rozdiel od klasických bavlnených alebo bambusových plienok, ktoré túto vlastnosť nemajú.

Používajte v kombinácii s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšie nečistotu a uľahčí Vám prácu.

Vnútro Extra savé AIO plienky:

DATA_EXCHANGE_INTERFACEPotřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020