Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Akčné sady

[zľava]Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

Sada kombi malá

Cena pred zľavou: 85,42 €
Zľava-8,10 €
77,32 €
Cena bez DPH: 63,90 €
Kód: 3ASKM
skladom

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 2x extra savou plienku, 1x kapsovú plienku Premium, 1x vrchné nohavičky. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 7x vkladacie plienku, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý Prefold.

3ASKM.jpg

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalší variantom ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky a extra savý Prefold, vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkování, na skúšku ako tzv. Štartovací sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami papierovými.

Obsahuje:

 

Táto sada je na:   3 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                                  5-6 prebalenie s flísovými a bambusovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                                1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkamiDohromady 9-10 prebalenie.

V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným. Vkladacie plienky zasielame podľa skladových zásob.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Kvalitní a praktické výrobky, veselé a barevné motivy, které drží. Separační ubrousky rozhodně nejlepší na trhu - krásně měkké a poddajné. (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.09.2020

Rychla dodávka, krásné, kvalitni zboží, spokojenost :) (zdroj:heureka)

Zákazník, 10.09.2020

Rychlost dodani Krásné a kvalitní produkty (zdroj:heureka)

Zákazník, 09.09.2020