Akčné sady

[zľava]Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

Sada kombi malá

Cena pred zľavou: 91,77 €
Zľava-8,74 €
83,03 €
Kód: 5ASKM
skladom

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek obsahuje 1x extra savou plienku, 1x kapsovú plienku, 1x vrchné nohavičky. Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 5x vkladacie plienku bambusovo uhlíkovú, 2x vkladacie plienku bambusovú, 1x separačné bambusové plienky a 1x extra savý Prefold.

DSC_8022d.jpg

Akčná kombinovaná sada plienok Bobánek All in One (všetko v jednom) a vrchných nohavičiek Bobánek je ďalší variantom ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky kombinovať. Sada obsahuje plienky All in One, ale aj vrchné nohavičky do ktorých vkladáte naše bambusové a fleecové vkladacie plienky a extra savý Prefold, vhodný hlavne na noc. Sada je určená na čiastočné látkování, na skúšku ako tzv. Štartovací sada alebo pre mamičky, ktoré chcú používať látkové plienky kombinovane s plienkami papierovými.

Obsahuje:

 

Táto sada je na:   3 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                                  5-6 prebalenie s flísovými a bambusovými vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

                                1 prebalenie s extra savým Prefold a vrchnými nohavičkamiDohromady 9-10 prebalenie.

V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.krásné zboží, bleskové dodání (zdroj:heureka)

Zákazník, 26.01.2020

Prodávající mi poradila, nakupoval jsem jako dárek, dokonce mi přidali jiný produkt na vyzkoušení zdarma.S prodejcem jsem se výborně domluvil. Vstřícnost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 22.01.2020

Velká spokojenost,ráda zde nakupuji. (zdroj:heureka)

Zákazník, 20.01.2020