Akčné sady

[zľava]Zvýhodnené akčné sady detských látkových plienok Bobánek.

Sada kombi komfort

Cena pred zľavou: 286,38 €
Zľava-28,07 €
258,31 €
Kód: 2ASKK
skladom

Akčná kombinovaná sada komfort plienok Bobánek je určená k plnému látkování a je v nej už zahrnuté všetko čo budete potrebovať. Obsahuje 6x extra savou plienku, 1x kapsovou plienku extra jemnú, 2x kapsovou plienku, 1x kapsovou plienku Premium a 2x vrchné nohavičky. Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku našitú na vnútornej strane plienky. Sada ďalej obsahuje navyše 2x nohavičkovú plienku fleecovou, 2x nohavičkovú plienku bambusovú, 8x vkladacie plienku fleecovou, 2x separačné bambusové plienky a 2x extra savý bambusový Prefold.

2ASKKb.jpg

Najvyšší sada komfort plienok Bobánek je vhodná pre plné látkování a nájdete v nej už všetko potrebné pre Váš komfort s látkovými plienkami. Je zložená z plienok All in One (všetko v jednom), vrchných nohavičiek a nohavičkových plienok a je tak variantom, ako sa dajú naše plienky a vrchné nohavičky výhodne kombinovať.

Súčasťou kapsových plienok je vždy 1 vkladacia plienka. Extra savá plienka má svoju vkladacie plienku už pevne všitou na vnútornej strane plienky.

 


Obsahuje:

 

Táto sada je na: 10 prebalenie s plienkami AIO (kapsové, extra savé)

                            4 prebalenie s kalhotkovými plienkami a vrchnými nohavičkami

                            6 prebalenie s vkladacími plienkami a vrchnými nohavičkami

Dohromady 20 prebalenie.

Odporúčané pranie ob deň alebo raz za 3 dni.

Sada obsahuje aj veľmi savé nohavičkové plienky, vhodné na použitie na noc a na dlhšie prechádzky.


V prípade, že vzor, uvedený v akčnej sade nemáme skladom, nahradíme ho vzorom iným.

Nevyhovuje Vám žiadna z vopred zostavených akčných sad?

Nebojte sa nám napísať či už tu do chatu vpravo dole, facebooku, alebo na náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme Vám spolu Vašu vlastnú sadu na mieru presne podľa Vašich predstáv a možností.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Plavečky jsou úžasný!Skvělá cena Velmi rychlé dodání Krásné zboží (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.01.2020

Okamžitě dodáno (zdroj:heureka)

Zákazník, 16.01.2020

Naprostá spokojenost, konečně kvalitní zboží odpovídající požadavkům, rychlé dodání a krásné vzory (zdroj:heureka)

Zákazník, 14.01.2020