Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Akcie

[zľava]

Kapsová AIO plienka Premium patentky - Mesto

Cena pred zľavou: 13,57 €
Zľava-1,36 €
12,21 €
Cena bez DPH: 10,09 €
Kód: 8KPP
skladom

Kapsová AIO plienka Premium je unikátna svojím strihom. Má našité jedno savé jadro, krídielka z PUL materiálu s veľmi mäkkou gumičkou a kapsu pre pridanie ďalšej vkládacej plienky. Jej použitie je veľmi jednoduché a zvládne to skutočne každý. Vhodné kombinovať s bambusovými separačnými plienkami, ktoré zachytia najväčšiu nečistotu a zároveň sú neskutočne jemné k pokožke dieťaťa.
Vkládacia plienka Tooltip

Kapsová plienka AIO čiže All in One (všetko v jednom) PREMIUM

Bojíte sa, že látkování nezvládnete? S našimi plienkami to zvládne naozaj každá mamička i otecko. Systém All in One je najjednoduchším typom látkování, pripomínajúce svojím použitím jednorazovú plienku. Plienky Bobánek sú určené pre deti od 5 kg až do konca plienkového obdobia *, veľkosť sa dá jednoducho nastaviť pomocou patentiek. Plienky sa perú vcelku bez pridania aviváže.

Vonkajšia strana plienky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), ktorý je nepremokavý a priedušný zároveň. Vnútorná strana plienky je z bambusovo-uhlíkového polyesteru, ktorý rýchlo schne, zároveň odvádza vlhkosť od kože a dobre saje. Veľká výhoda je jeho šedá farba, na ktoré nie sú vidieť žiadne škvrny.

Kapsová plienka AIO Premium je unikátny svojim jedinečným strihom, všitou vkladacie plienkou, krídelkami z PUL materiálu a vekmi mäkkými gumičkami.

* Uvedená veľkosť a váha bábätka je len orientačná

Zloženie:

Vnútorná strana: 100% polyester

Vonkajšia strana: 100% polyester (PUL)

Údržba:

gin sym was 60gin sym ble notgin sym dry notgin sym iro notgin sym pro dry not

Nepoužívať aviváž, znižuje savosť plienky, nežehliť. Plienky sa perú celé.

Nedoporučujeme praní v ekologických pracích prostředcích, ani v prostředcích, které obsahují větší množství mýdla. Díky nim se AIO pleny a fleecové vkládací pleny mohou naimpregnovat a nebudou sát tekutinu (tento jev je však vratný, stačí plenky vyprat v jiném pracím prostředku a opět začnou sát).

Náš tip

Savosť plienky zvýšite ľahko pridaním ďalšej vkladacie plienky do vrecka alebo na vrecko. Pred prvým použitím, je lepšie plienku párkrát vyprať, zvýši sa tak jej savosť.

 

Vnútorná strana Kapsové plienky AIO Premium:

DSC 8567

 Potřebovali jsme dokoupit svrchní kalhotky, které nám již dosloužili, narazila jsem na značku Bobánek a jsem nadšená! Krásný designe a velice oceňuji provedení gumiček kolem nožiček. Vřele doporučuji! (zdroj:heureka)

Zákazník, 13.10.2020

Rychle soruceni. Spokojenost. (zdroj:heureka)

Zákazník, 12.10.2020

Rychlost, profesionalita, ale hlavne uzasna funkcnost plenek a prenadherny design. (zdroj:heureka)

Zákazník, 11.10.2020