Ďalšie odoslanie objednávok za: 0 Days


Starostlivosť o zadoček

Jemná starostlivosť o zadoček Vášho bábätka, aby bolo maximálne spokojné

Medvídek - umývací olej na zadočky (100ml)

Zľava
6,71 €
Cena bez DPH: 5,55 €
Kód: 1EME
skladom

Hydrofilný olej na prípravu umývacej emulzie. Vhodný v kombinácii s našimi separačnými plienkami a bambusovými obrúskami.
Opis produktu:
Umývací olej Medvídek je veľmi jemný, prírodný, čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode. Je určený na domácu prípravu. Vždy čerstvá prírodná emulzia určená na umývanie oblasti pod plienkami. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového esenciálneho oleja. Je určený pre deti už od najnižšieho veku. S Medvídkem bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.
 Veľkosť:
100ml¨
 
Zloženie:
Sójový olej, rastlina nie je GMO, upravený olivový olej gentle, olej z kukuričných klíčkov LZS, mandľový olej LZS, sezamový olej BIO LZS, Silice lavandin. Silica levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm. Silica z ruže damašskej OTTO.
 Použitie:
Do 30ml fľaštičky s rozprašovačom pridajte Medvídka po vyznačenú rysku (približne 1 čajovú lyžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou alebo studenou prevarenou vodou. Pred použitím vždy pretrepte! Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole. Obrúsok navlhčite do emulzie a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. Na čistenie je možné používať naše bambusové obrúsky či bambusové separačné plienky. Bambusové obrúsky môžete prať v práčke, bambusové separačné plienky sú na jedno použitie, v prírode rozložiteľné.
Nariedená emulzia sa odporúča spotrebovať do 24 hodín, najdlhšie však do 7 dní.
 


Kvalitní a praktické výrobky, veselé a barevné motivy, které drží. Separační ubrousky rozhodně nejlepší na trhu - krásně měkké a poddajné. (zdroj:heureka)

Zákazník, 19.09.2020

Rychla dodávka, krásné, kvalitni zboží, spokojenost :) (zdroj:heureka)

Zákazník, 10.09.2020

Rychlost dodani Krásné a kvalitní produkty (zdroj:heureka)

Zákazník, 09.09.2020